En Tatlı Vashley Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Tatlı Vashley Forumu

Türkiye'nin en tatlı Vashley Forum sitesi...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

HSM Dergisi Ashley Röportajı

2 posters
YazarMesaj
_miNa_Zac_
Mod Adayı
Mod Adayı
_miNa_Zac_

Kadın Mesaj Sayısı : 25
Vanessa mı Ashley mi? : HSM Dergisi Ashley Röportajı 21dv6ue0

HSM Dergisi Ashley Röportajı Empty
MesajKonu: HSM Dergisi Ashley Röportajı   HSM Dergisi Ashley Röportajı EmptyCuma Ara. 12, 2008 12:32 pm

High School Musical dergi: Efsanevi Sharpay Evans'ı canlandırmanın en zevkli yanı ne oldu?
Ashley:Bulunduğu ortama göre değişen sayısız hali ve tavrı üzerinde çalışmak çok eğlenceliydi.Örneğin şarkı söylemesi gerektiğinde gerçek bir rock yıldızına dönüşüyordu.

H:Sharpay'in bütün değişik hallerini göz önünden bulundurduğunda,onunla aranda benzer noktalr buluyor musun?
A:Ben okadar kötü değilim'Aslında oldukça çekingen ve sakin biriyim.Sonra o hep ilgi odağı olmak istiyor ve olmadığında da öfkeleniyor!Bu bakış açısından pek ortak yönümüz yok!

H:Sharpay kesinlikle modaya uygun giyiniyor.Onun bu özelliğine senin de kişisel katkıların oldu mu?
A:Ah, evet, gerçekten de oldu!Giysilerimin seçiminde oldukça yaratıcıydım, zaten sette de bana bu konuda çok özgürlük tanıdılar.Bütün sahne giysilerinin saklandığı daolaba gidiyor ve ne giyeceğimi seçiyordum...Tabi daha sonra stilist beni kontrol ediyor ve "Sharpay" görünümümü kişiselleştirmek için biraz daha strass ekliyordu.Bütün elbiselerimde pullu işlemeler vardı.

H:Bir de sık sık kolunun altında bir köpekle oynamak zorundaydın...
A:Evet!Odişi bir köpek, bende ona çok dişi giysiiler giydiriyordum.Bir çok aksesuarı vardı, çok eğlenceliydi!Sharpay, her zaman yanında birisinin olmasına gereksinim duyan biri.Bu yüzden Ryan'ın kendisinden uzaklaştığı bütün sahnelerde, köpeğinden güç alıyordu.

H:Bu filmde dans etmek ve koreogrefiyi öğrenmek nasıldı?
A:Daha kolay oldu.Geçtiğimiz bir buçuk yıl boyunca, High School Musical turunda hep dans ettik ve gitgide daha iyi olduk.Öte yandan da daka zor oldu, çünkü figürler ve kareogrefi çok daha karmaşıktı.Ama ilk filme oranla, çok daha hızlı öğreniyorduk!

H:High School Musical 2'de rol almak için öğrenmen gereken yeni şeyler oldu mu?
A:Golf arabası kullanmayı, gol oynamayı ve yeni dans figürleri öğrendim.

H:Şimi baktığında bu sonuçtan memnun musun?
A: Dürüst olmak gerekirse, ilkine oranla daha iyi bir şey yapmayı başarıp başaramayacağımızı bilmiyordum, çünkü genelde ilk filmler hep en iyisidir.Ama biz başardık:High School Musical 2 gerçekten çok güzel bir film oldu...
Vashley x]
Mod Adayı
Mod Adayı

Kadın Mesaj Sayısı : 27
Vanessa mı Ashley mi? : HSM Dergisi Ashley Röportajı Kayley4hh3gu3

HSM Dergisi Ashley Röportajı Empty
MesajKonu: Geri: HSM Dergisi Ashley Röportajı   HSM Dergisi Ashley Röportajı EmptyCuma Ara. 12, 2008 12:35 pm

SaoL Smile

HSM Dergisi Ashley Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ashley Tisdale Fabulos Röportajı
» Ashley Tisdale Go Girl Röportajı
» HSM'nin Yıldızlaeının Ashley Hakkındaki Düşünceleri
» ashley ve zac
» Ashley Hakkında 10 Şey